ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Με την συμμετοχή των Δημοτικών Σχολείων του Δήμου Χερσονήσου ολοκληρώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου που διοργάνωσε η Δ/νση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ηρακλείου και το γραφείο Φ. Αγωγής.

Το σχολείο μας συμμετείχε με τρεις (3) ομάδες αποτελούμενες από τους παρακάτω μαθητές: Γιαννάρας Άγγελος, Κουρλετάκης Γεώργιος, Λίλα Αρσι, Μαντζουρανάκης Κωνσταντίνος-Παναγιώτης, Νουφράκης Στυλιανός, Παπαγεωργίου Αλέξανδρος, Παπαδοκωστάκης Ηρακλής, Κοδελάι Ένλι, Μετολλάρι Εμμάνουελ, Ροδιτάκης Μηνάς, Συλαιδή Χρυσή, Τσαγκαράκης Ζαχαρίας, Τσαγκαράκης Πάρης, Φιλιππάκης Γεώργιος-Χριστόφορος, Φουάντ Αλεξάντρ, Αναγνωστάκης Εμμανουήλ, Λεντιδάκης Εμμανουήλ, Λεντιδάκης Στυλιανός, Μπαμπαλιάρης Γεώργιος, Όλιβερ Νόα, Πεΐκος Εμμανουήλ, Πελεκίδης Αλέξανδρος, Πετράκης Ιωάννης, Πιτσούλης Βασίλειος, Τσιχριτζής Γεώργιος-Μιχαήλ, Χαλκιαδάκης Γεώργιος, Χατζηπαναγιώτης Αντώνιος, Βασιλάκης Αλέξανδρος, Κωνσταντινίδης Μιχαήλ.

Τους μαθητές συνόδευσαν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας: Ψυλλάκη Μαρία, Ανυφαντάκη Πόπη, Ζλατιλίδου Στέλλα, Βισκαδούρου Ιωάννα, Βλατάκη Μαρία και ο Αμπατζής Βασίλης.

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!